usługi ochrony

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad bezpieczeństwem swoim oraz swoich najbliższych? Czy Twoje mienie jest odpowiednio chronione? Jeśli zastanawiasz się nad odpowiedziami na te pytania, może warto pomyśleć co zrobić, aby już więcej nie zaprzątać sobie głowy problemem bezpieczeństwa i czuć się komfortowo. Pozwól nam zadbać o Twoje bezpieczeństwo.

Spółka Jantar świadczy profesjonalne usługi ochrony. Jesteśmy firmą działającą w północno-zachodniej części Polski od 2000 r.

minitoring elektroniczny mienia

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem zabezpieczeń technicznych oraz instalacją systemu monitoringu alarmowego dopasowanego bezpośrednio do Twoich potrzeb.

projektowanie zabezpieczeń technicznych kompletację sprzętu instalację zabezpieczeń technicznych uruchomienie systemu całodobowy serwis i konserwację zabezpieczeń technicznych

System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN)

jeden z ważniejszy element zabezpieczenia budynku. Właściwie zaprojektowany i zainstalowany pozwala na wykrycie każdej próby włamania lub sabotażu.

Telewizja Przemysłowa i Monitoring CCTV

doskonałe uzupełnienie SSWiN, przekazuje obraz służący do nadzoru przestrzeni lub pomieszczeń, w których zainstalowane są kamery. Niezbędne wyposażenie sklepów, banków, stacji benzynowych czy zakładów pracy. Coraz częściej stosowany przez osoby prywatne w celu obserwacji otoczenia posesji itp.

Systemy Kontroli Dostępu

stosowane m.in. dla zapewnienia pełnej ochrony posiadanych zasobów materialnych jak i niematerialnych.

Ochrona Przeciwpożarowa

system umożliwiający wczesne wykrycie pożaru, wskazanie jego miejsca oraz powiadomienie o niebezpieczeństwie personelu firmy. Współdziałając z systemem monitoringu automatycznie powiadamia Straż Pożarną o zdarzeniu.

profesjonalna ochrona osób

Zajmujemy się ochroną fizyczną osób i mienia zarówno w firmach prywatnych jak i w wielu obiektach państwowych (np. Sądy, Urzędy Skarbowe, ZUS-y, instytucje kultury itp.). Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia do prawidłowego wykonywania zadań ochrony

ochrona imprez masowych

Planujesz imprezę na szeroką skalę i chcesz aby Twoi goście czuli się bezpiecznie? Nic trudnego. Pracownicy naszej spółki zadbają o komfort oraz zapanują nad prawidłowym przebiegiem imprezy.

mblumczynski@jantar.slupsk.pl

konwojowanie wartości pieniężnych

Spółka Jantar posiada rozbudowaną flotę samochodową. Sprawne zarządzanie stacją monitoringu alarmowego pozwala szybko zareagować na Państwa alarm i przybyć na miejsce z interwencją.

jesteś zainteresowany pracą w naszej grupie

Sprawdź aktualne oferty pracy, może to Ciebie właśnie potrzebujemy!

aplikuj