usługi utrzymania czystości

Jesteśmy dumni, iż możemy zaoferować Państwu szeroką gamę usług czystościowych dopasowanych do Państwa potrzeb, gwarantując najwyższy poziom oferowanych usług.

Codzienne kompleksowe utrzymanie czystości

Usługi alpinistyczne, z wykorzystaniem podnośnika / czyszczenie powierzchni szklanych

Kompleksowe czyszczenie podłóg

Sprzątanie po remontach

Utrzymanie terenów zewnętrznych

codzienne kompleksowe utrzymanie czystości

Oferujemy Państwu sprzątanie obiektów biurowych i instytucji, placówek handlowo-usługowych, przedsiębiorstw produkcyjnych.

Szeroki wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę z pewnością ułatwi wybrać usługę odpowiednią dla Państwa potrzeb.
Wszyscy nasi pracownicy są w pełni wyszkoleni i przygotowani do świadczenia usługi, czy to sprzątania obiektów biurowych czy przedsiębiorstw produkcyjnych.

usługi alpinistyczne z wykorzystaniem podnośnika

Jantar oferuje profesjonalne usługi czyszczenia powierzchni szklanych i elewacji zarówno w obiektach biurowych jak i przedsiębiorstwach produkcyjnych. Usługi z wykorzystaniem podnośnika obejmują: mycie okien, dachów i elewacji, czyszczenie rynien, montaż banerów, wycinka drzew i gałęzi.

Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi możemy łatwo dotrzeć do trudnodostępnych miejsc. Dzięki słupom teleskopowym i pompom z gorącą wodą oferujemy jedne z najbardziej opłacalnych metod czyszczenia przy jednoczesnym uzyskaniu najlepszych rezultatów.

Woda używana do czyszczenia okien jest oczyszczana przez system filtracyjny, a zatem wysycha nie pozostawiając smug. Czysta woda pompowana jest przez słup teleskopowy do szczotki, która czyści powierzchnie szklaną. Wykorzystujemy metodę podgrzewania wody w celu poprawy wydajności i skuteczności usuwania zabrudzeń.

zamów usługę z podnośnikiem

kompleksowe czyszczenie podłóg

Istnieje wiele rodzajów podłóg, każda z nich wymaga odpowiedniego czyszczenia i pielęgnacji. Jako specjalistyczna firma oferujemy Państwu maszynowe doczyszczanie powierzchni, zabezpieczenie posadzek powłokami ochronnymi (tzw. polimeryzacja), szlifowanie i krystalizację podłóg kamiennych, olejowanie podłóg drewnianych, a także pranie wykładzin dywanowych.

Czyszczenie podłóg i odpowiednia konserwacja chroni powierzchnię i przedłuża jej żywotność.

sprzątanie po remontach

Prace budowlane wiążą się z nieustannym tworzeniem się kurzu i pyłu. Nasz wyspecjalizowany zespół posprząta nie tylko place budowy, ale także pomoże przy kompleksowym sprzątaniu nowo wybudowanych nieruchomości.

Po zakończonych pracach budowlanych istotne jest, aby nieruchomość pozostała błyskawicznie posprzątana. Jako dynamiczna firma sprzątająca możemy być na miejscu szybko, aby w pełni wykonać usługę czystościową.

Używamy najnowszych i najlepszych środków chemicznych oraz wytrzymałego i profesjonalnego sprzętu obsługiwanego przez wysoko wyszkolonych pracowników, którzy przekształcą zanieczyszczone i brudne powierzchnie, w czystą i błyszczącą przestrzeń.
Ponieważ wszyscy nasi specjaliści przygotowani są do świadczenia najwyższych standardów usług, dlatego możesz mieć pewność, iż zatrudniasz profesjonalną firmę, posiadającą odpowiednie kwalifikacje.

utrzymanie terenów zewnętrznych

Prawidłowe i systematyczne dbanie o tereny zewnętrzne może być żmudne i uciążliwe. Pozwól, że z naszą pomocą Twoja posesja nabierze pięknego wyglądu i charakteru. Firma Jantar oferuje kompleksowe utrzymanie czystości i pielęgnację terenów zewnętrznych i zielonych. Zajmujemy się także pielęgnacją trawników, żywopłotów i drzew. Posiadamy pozwolenie na wywóz zgromadzonych śmieci, w tym wywóz śniegu.

Teren zewnętrzny to nie tylko tereny zielone, to również drogi dojazdowe, chodniki i parkingi, o wygląd, których również dbamy.

Używamy nowoczesnych technologii i wysokiej jakości sprzętu, a nasz personel jest w pełni wyszkolony do świadczenia usług sprzątania terenów zewnętrznych.

jesteś zainteresowany pracą w naszej grupie

Sprawdź aktualne oferty pracy, może to Ciebie właśnie potrzebujemy!

aplikuj